APIE MUS

 

 

Ilgametė mūsų patirtis kuriant privačius interjerus atvedė į čia. Vietą, kurioje norime pakviesti KARTU patyrinėti tiek garsiausių interjero sprendimų dizainerių kuriamus baldus ir detales, tiek nišinius, mūsų išieškotus gamintojus, sutiktus tarptautinėse parodose.

Tikime, kad tiek Jums, tiek mums įrengiant ar atnaujinant namų erdves, norisi ieškoti skoningų, unikalių, bet tuo pačiu ir praktiškų sprendimų, o ne kompromisų tik iš lokalių interjerų salonų.

Tikime, kad kaip ir kiekvienas žmogus yra skirtingas, unikalus savo poreikiais, taip ir namai, kuriuose gera BŪTI, – turi būti unikalūs ir ypatingi juose gyvenantiems.

DÉCOR AVENUE kiekvienam savo išreikštam poreikiui ar tiesiog idėjai rasite ne vieną ir ne du pasirinkimus. Išskirtinės kokybės, autentiškų dizaino sprendimų mūsų komanda ieško ir didžiosiose, ir nišinėse parodose. Taip užtikriname ne tik puikią jų kokybę bei unikalumą, bet ir funkcionalumą bei lengvą pritaikymą skirtinguose interjeruose.

Stengiamės pažinti ir palaikyti glaudžius santykius su visais tiekėjais. Juk skirtingos kultūros ir peizažai padiktuoja skirtingą baldų estetiką, formas, spalvas bei medžiagas. Mūsų kolekcijoje rasite ITALŲ, PORTUGALŲ, ISPANŲ, PRANCŪZŲ ir kt. gamintojus.