APIE MUS

Kur kitur, jei ne namie galime išties būti savimi? Kur kitur praleidžiame tiek laiko ir sudedame tiek meilės? Todėl įrengiant ar atnaujinant namus, norisi ieškoti skoningų sprendimų, o ne kompromisų.

DÉCOR AVENUE kiekvienam savo poreikiui rasite ne vieną ir ne du pasirinkimus. Išskirtinės kokybės, autentiškų dizaino sprendimų mūsų komanda ieško ir didžiosiose, ir nišinėse parodose. Taip užtikriname ne tik puikią jų kokybę bei unikalumą, bet ir funkcionalumą bei lengvą pritaikymą skirtinguose interjeruose.

KOKS MŪSŲ STILIUS? Puikiai suprantame, kad vienos stiliaus detalės virsta interjero epicentru, kitos turi įsilieti į bendrą erdvę ir nepriekaištingai atlikti savo funkciją. Todėl siūlome platų klasikinio ir modernaus stiliaus baldų, šviestuvų bei dekoro pasirinkimą.

IŠ KUR ATKELIAUJA DAIKTAI? Interjero detalės charakteris labai priklauso nuo gamintojo. Stengiamės pažinti ir palaikyti glaudžius santykius su visais tiekėjais. Juk skirtingos kultūros ir peizažai padiktuoja skirtingą baldų estetiką, formas, spalvas bei medžiagas. Mūsų kolekcijoje rasite ITALŲ, PORTUGALŲ, ISPANŲ, PRANCŪZŲ ir kt. gamintojus.

AR RASITE VISKĄ? Kuriant namų dvasią, labai svarbus nuoseklumas. Bendradarbiaudami su interjero dizaineriais pastebėjome, kad gali atrodyti, jog tik sėkmės reikalas, ar Lietuvoje pavyks rasti viską, ko reikia namų planams įgyvendinti. Todėl sukūrėme šią platformą, kurioje rasite nuo baldų iki smulkių stiliaus detalių, galėsite konsultuotis su specialistais ir viską itin paprastai užsisakyti vos kelių mygtukų paspaudimu.

KONSULTACIJOS Net gražiausios architektūros pastatas yra tik patalpos. Jose įsikūrus žmonėms patalpos virsta namais. Kartais tai – ilgas procesas, todėl mūsų tikslas jį paversti malonia patirtimi. Per 8 veiklos metus subūrėme komandą, kuri padės rasti jūsų ieškomą daiktą ar stiliaus detalę. Konsultuos kuriant ir išpildant interjerą, ieškant išskirtinių sprendimų. Dar nežinote, ko ieškote? Mielai padėsime atrasti ir tai.